Menu Zamknij
previous arrow
next arrow
Slider

Regulamin

Bardzo lubię odpowiadać na pytania związane z nauką języków obcych i podróżami, dlatego będzie mi miło, gdy wpisy będą komentowane. Chętnie zapoznam się także z innym punktem widzenia. Jednak, aby to miejsce stanowiło dla czytelników pewną wartość, nie mogę pozwolić, żeby każdy mógł tu pisać co chce, bez przestrzegania zasad szacunku względem Twórcy,  jak i innych czytelników. To nie prywatny folwark i nie można tu pleść niestworzonych rzeczy, co często jest wynikiem zazdrości i głębokiego niedowartościowania. Każdy człowiek ma swoje wady i zalety a Ci, którzy bezmyślnie hejtują, są tak bardzo zakompleksieni, że nie będę się nad tym nawet rozwodzić! Takim ludziom należy głęboko współczuć.

Zamiast robić coś ,,niecnego’’, uwierz w siebie i swoje mocne strony, weź się do roboty i zrozum, że każdy, kto osiągnął sukces w jakiejkolwiek branży, musiał przejść ciężką drogę i nie zawsze życie głaskało go po pleckach. Wiem to z wielu rozmów z innymi wartościowymi ludźmi, lecz najbardziej mogę potwierdzić te słowa wzorem własnej osoby. Poza podróżami, lekcjami, blogiem, konferencjami i szkoleniami mam jeszcze życie prywatne. Czasem nie dosypiam, bywam zmęczona, jednak delektuję się radościami i między innymi dzięki temu, pokonuję trudności. Przytulam, głęboko kocham i pomagam innym na wielką skalę.
Długo pracowałam nad językami. Jako autorka bloga chcę czuć się tu dobrze i jako doświadczony, skuteczny nauczyciel, służyć pomocą oraz wsparciem. Budzić Ciebie i innych ludzi do nieustępliwej pracy nad językami. Nie musisz władać dwudziestoma językami, by czuć się dobrze we własnej skórze. Z doświadczenia wiem, że znajomość jednego lub dwóch języków, ale całkiem dobra (jestem surowa w ocenie i dokręcam śrubę), daje powodzenie nie tylko w życiu prywatnym, ale i prowadzi do rozkwitu w życiu zawodowym.

Mam pewność, że moje techniki są efektywne, bo sama je stosuję. Mam w tej dziedzinie wiele sukcesów, a moi zadowoleni Uczniowie są tego doskonałym dowodem. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale ja wiem, że to działa.

1. Nie stawiam się ponad czytelnikami i w wielu dziedzinach ich wiedza może znacznie przekroczyć lub uzupełnić moją. Uczyłam się od najlepszych i wiem, jak dobrze dzięki temu się rozwijam, buduje wartościowe relacje i odnoszę sukcesy zawodowe. Dlatego jeżeli uważasz, że w jakimś temacie czujesz się kompetentny, to napisz, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

2. Zastanów się zanim coś napiszesz – jeśli chcesz skrytykować moje lub cudze stanowisko, pomyśl, jak możesz z tego skorzystać. Nie lubię spamu i wulgaryzmów, dlatego też usuwane będą komentarze, które są obraźliwe, zarówno w stosunku do mnie, jak i do innych czytelników. Szanuje cudze zdanie, ale nie lubię, kiedy ktoś ruga i obraża innych. Cokolwiek robisz, rób kulturalnie. Spójrz w lustro i twórz swoją przyszłość twórczo czerpiąc z mądrości, talentu oraz umiejętności innych!

3. Nie jestem cudotwórcą ani magikiem. Mam niespotykaną smykałkę do nauki języków obcych, wykształcenie filologiczne oraz zamiłowanie do językoznawstwa i będę się dzieliła tą wiedzą. Uczę skutecznie i rozprawiam się z motywacyjnym bełkotem, umiejętnie dając rady naukowe i rozwojowe. Obmyślam strategie, obalam mity, udzielam krótkich porad i bazuję na moim doświadczeniu oraz mądrościach ludzi sukcesu i siłach nawyku. Nauczyłam ponad 250 osób języków obcych w trybie indywidualnym i przeprowadziłam masę badań językoznawczych w Polsce oraz na świecie. Jest to ogromna grupa badawcza, dlatego wiem co mówię, ponad to jako osoba wielojęzyczna, mam bardzo rozbudowaną świadomość językową. Pewne wpisy na pewno Ci pomogą i otrzymasz tu setki porad, zupełnie za darmo, jednak nie gwarantuję, że stworzę zindywidualizowane referaty dotyczące wszystkich Twoich problemów. Nie hejtuj, korzystaj z tego co jest dostępne. Bądź wdzięczny!

4. Ten blog to miejsce, w którym często publikuję wskazówki dotyczące podroży i opisuję miejsca, ludzi i swoje przeżycia z pobytu w wielu krajach. Pozwalam również od czasu do czasu innym podróżnikom na publikacje i bardzo pozytywnie podchodzę do takiej współpracy. Jest to forma pomocy w poznaniu odmiennych kultur, czy nawet naszej własnej, najbliższej oraz dotknięcia wirtualnie tego świata niejako ,,moim okiem”. Byłam łącznie w 106 krajach i mam coś na ten temat do powiedzenia. Jeśli chcesz to chłoń informacje, które Ci się spodobają. Bądź uprzejmy, a na pewno ucieszę się, jeśli będziesz tu stałym bywalcem i komentatorem z klasą.

5. Za spam uznaję link do swoich stron, podpisywanie się adresem www, dodawanie adresu strony pod komentarzem.

6. Każdy tekst na stronie jest własnością Latającego Poligloty, który ma zastrzeżone prawa autorskie do nazwy, loga, strony, bloga i wszystkich zamieszczanych materiałów tekstowych, video oraz materiałów i symboli graficznych.

Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych zasad mają gwarancję, że ich komentarz nie będzie opublikowany